i-nigma

i-nigma dla iPhone

Skanuj QR code w iPhone

i-nigma to prosta aplikacja umożliwiająca skanowanie i odczytywanie popularnych kodów QR (QR code), za pomocą iPhone. Wykorzystuje ona kamerę wbudowaną w urządzenie.Po uruchomieniu i-nigma wystarczy zbliżyć kamerę telefonu do skanowanego kodu QR...Zobacz pełny opis

Zalety

  • Otwiera odnośniki w przeglądarce internetowej
  • Umożliwia wysłanie zawartości kodu przez SMS
  • Archiwum odczytanych kodów

Wady

  • Brak

Doskonały
9

i-nigma to prosta aplikacja umożliwiająca skanowanie i odczytywanie popularnych kodów QR (QR code), za pomocą iPhone. Wykorzystuje ona kamerę wbudowaną w urządzenie.

Po uruchomieniu i-nigma wystarczy zbliżyć kamerę telefonu do skanowanego kodu QR na odległość około 15 cm. Aplikacja odczytuje zapisany w nim tekst lub odnośnik internetowy. Udana operacja sygnalizowana jest dźwiękiem, który można spersonalizować. iPhone może otworzyć przeglądarkę, aby udać się pod odczytany adres lub wysłać go w wiadomości tekstowej SMS. Podręczne archiwum przechowuje odczytane ostatnio kody QR.

Popularne kody QR umożliwiają otwieranie internetowych odnośników w telefonie, bez konieczności żmudnego ich wpisywania. Jeśli chcesz szybko, bezproblemowo i darmowo skanować je w iPhone, pobierz I-nigma.

Najczęściej pobierane Skanowanie kodów kreskowych na iphone

i-nigma

Download

i-nigma 3.19.01 dla iPhone

Opinie użytkowników o i-nigma

Explore apps

×