i-nigma

i-nigma Windows Phone

Szybki czytnik QR Code na Windows Phone

i-nigma Barcode Scanner to prosta aplikacja umożliwiająca skanowanie i odczytywanie popularnych kodów QR (QR code) na urządzeniach z systemem Windows Phone 7. Aplikacja rozpoznaje także kody DataMatrix oraz popularne kody kreskowe z opakowań produktów. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Historia skanowanych kodów
  • Rozpoznaje kody QR Datamatrix
  • Rozpoznaje kody UPC/EAN (zwykłe kody kreskowe)
  • Szybkie i automatyczne skanowanie

Wady

  • Brak bazy polskich produktów

Bardzo dobry
8

i-nigma Barcode Scanner to prosta aplikacja umożliwiająca skanowanie i odczytywanie popularnych kodów QR (QR code) na urządzeniach z systemem Windows Phone 7. Aplikacja rozpoznaje także kody DataMatrix oraz popularne kody kreskowe z opakowań produktów.

Po uruchomieniu i-nigma Barcode Scanner na Windows Phone wystarczy zbliżyć kamerę telefonu do skanowanego kodu QR (QR code) na odległość około 15 cm. Aplikacja odczytuje zapisany w kodzie tekst lub odnośnik internetowy. Udana operacja sygnalizowana jest dźwiękiem, który można spersonalizować. Telefon może otworzyć przeglądarkę, aby udać się pod odczytany adres. Podręczne archiwum przechowuje odczytane ostatnio kody.

Czytnik QR Code na Windows Phone to bardzo przydatne narzędzie. Kody QR umożliwiają bowiem szybkie otwieranie linków do stron internetowych w telefonie, bez konieczności żmudnego ich wpisywania. Są coraz bardziej popularne i spotkać je można w wielu miejscach. Dodatkowo skanowanie QR kodów w i-nigma Barcode Scanner działa automatycznie, nie trzeba naciskać żadnego przycisku, ani ustawiać jaki rodzaj kodu będziemy w tej chwili skanować.

Jeśli chcesz szybko, bezproblemowo i darmowo skanować QR cody na Windows Phone, pobierz i-nigma Barcode Scanner.

— QR code —

i-nigma

Download

i-nigma Windows Phone