i-nigma

i-nigma dla Symbian

Skanuj QR code w systemie Symbian

i-nigma to prosta aplikacja umożliwiająca skanowanie i odczytywanie popularnych kodów QR (QR code) za pomocą telefonu wyposażonego w system Symbian. Wykorzystuje ona kamerę wbudowaną w telefon.Po uruchomieniu i-nigma wystarczy zbliżyć kamerę... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Otwiera odnośniki w przeglądarce internetowej
  • Umożliwia wysłanie zawartości kodu przez SMS
  • Archiwum odczytanych kodów

Wady

  • Brak

Doskonały
9

i-nigma to prosta aplikacja umożliwiająca skanowanie i odczytywanie popularnych kodów QR (QR code) za pomocą telefonu wyposażonego w system Symbian. Wykorzystuje ona kamerę wbudowaną w telefon.

Po uruchomieniu i-nigma wystarczy zbliżyć kamerę telefonu do skanowanego kodu QR (QR code) na odległość około 15 cm. Aplikacja odczytuje zapisany w kodzie tekst lub odnośnik internetowy. Udana operacja sygnalizowana jest dźwiękiem, który można spersonalizować. Telefon może otworzyć przeglądarkę, aby udać się pod odczytany adres lub wysłać go w wiadomości tekstowej SMS. Podręczne archiwum przechowuje odczytane ostatnio kody.

Popularne kody QR (QR code) umożliwiają otwieranie internetowych odnośników w telefonie, bez konieczności żmudnego ich wpisywania. Jeśli chcesz szybko, bezproblemowo i darmowo skanować QR cody w systemie Symbian, pobierz I-nigma.

Najczęściej pobierane Skanowanie kodów kreskowych na symbian

i-nigma

Download

i-nigma 3.05(3)

Opinie użytkowników o i-nigma

Sponsorowany×